czwartek, 15 grudnia 2016

Blogmas: dzień 15. - wspomnienia z wakacji - migawki z Chorwacji. :)

       Piętnasty dzień grudnia jest dla mnie niezwykle ważnym i trudnym, także notka nie będzie jakaś wybitna. Wahałam się nawet, czy pisać coś dzisiaj, ale stwierdziłam, że skoro już dwa tygodnie wytrzymałam codziennego pisania, to warto to kontynuować. I dlatego też dzisiaj będzie krótko i wakacyjnie. :) Postanowiłam bowiem powrócić do słonecznego września, gdy żeglowaliśmy radośnie po Chorwacji. Strasznie mało zdjęć z tej wyprawy Wam pokazywałam, dlatego dzisiaj trochę te zaległości nadrobię. Będzie dużo słońca i przepiękne białe żagle (chociaż nie tylko) trzepoczące na Adriatyku. Aż chciałoby się tam wrócić. :)


         Chorwację pokochałam od pierwszego wejrzenia już na studiach, chociaż największe wrażenie zrobiła na mnie, gdy wyprawiliśmy się we dwoje z Tomaszem na Murter. Wszystkie te wyjazdy okazały się jednak niczym w porównaniu do tego, jak wygląda Chorwacja z pokładu jachtu. Jest to absolutnie fantastyczne przeżycie, którego nie da się właściwie opowiedzieć słowami. Pływając po Adriatyku czuję się wyjątkowo bezpiecznie, w przeciwieństwie do Bałtyku, gdzie już raczej na żadną łódkę nie wejdę (co najwyżej może na prom). A widoki są oszałamiające, chwilami aż zapiera dech, co (mam nadzieję) potwierdzą moje poniższe zdjęcia.


         Pięknie, nieprawdaż? Mam wrażenie, że te widoki nie mogą się znudzić i zawsze podziwia się je z przyjemnością. ;)
       Na dzisiaj to niestety tyle, ale jeśli macie ochotę to w komentarzach możecie zadawać pytania, bo chciałam taką notkę zrobić, a na razie są tylko cztery. ;p Także - pytajcie! ;)


~~Madusia.

10 komentarzy:

 1. Maduś ale mnie kusisz tymi widokami...

  OdpowiedzUsuń
 2. O widzę, że dzisiaj umówiłyśmy się na chorwackie wspominki:)
  Myślę, że ten piękny kraj nigdy mi się nie znudzi.
  Pewnie masz podobne odczucia:)

  OdpowiedzUsuń
 3. matko... a ja w Chorwacji nawet nie byłem. jakoś zawsze nie po drodze:) teraz mi się wymarzyła Czarnogóra:P Widoki ze zdjęć robią wrażenie, więc w realu musi być o niebo lepiej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chorwacja to wyjątkowo piękny kraj. Wasze zdjęcia zawsze są doskonale zrobione. Wystarczy spojrzeć na krajobrazy i już chciałoby się tam być. Mam sporo zdjęć z Chorwacji ale nie mam pojęcia kiedy się za nie zabiorę i coś opublikuję na blogu. Mam podobne odczucia, że pływanie po tamtych wodach jest bardziej bezpieczne. A na dodatek jakie przyjemne.
  Całuję i serdeczni8e pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj takie widoki nigdy się nie nudzą. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie tam i już chcę tam jechać :). Byłam w wielu miejscach Chorwacji, zawsze byłam bardzo zadowolona, ale jachtem jeszcze nie pływałam. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. tęskni mi się za takim ciepełkiem:(

  OdpowiedzUsuń
 8. Jakie widoki! Jak pocztówki <3

  OdpowiedzUsuń
 9. ja morze to średnio ale te góry to bym brała na szlaki:D

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękna ta Chorwacja. Nigdy nie byłam, ale na pewno kiedyś chciałabym ją zobaczyć. Taki rejsik również brzmi nieźle. Tylko raz płynęłam promem do Szwecji w listopadzie i przyznaję, że trochę bujało. Na szczęście obyło się bez choroby morskiej :p Taki letni rejs byłby na pewno czymś przyjemniejszym, ponieważ świetnie byłoby płynąć i widzieć tą otaczającą taflę wody :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. :)
Jeśli możesz, zostaw adres, będzie łatwiej mi się odwdzięczyć. :)
I nie pisz obs za obs, jeśli chcesz- zaobserwuj. :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...